SKRYTÉ

Zpět na výpis článků

SKRYTÉ. Moje práce je často i jako práce detektiva. Ty nejdůležitější věci zůstávají očím skryty. Můžete mít před sebou tu nejvíce okouzlující osobu – krásnou, dobře oblečenou, decentně vystupující a navenek všechno klape – rodina, práce, děti. Často takoví lidé trpí nejvíc – vypadat v očích druhých perfektně stojí pořádný kus práce.

Ty největší rozdíly mezi lidmi nejsou v tom, jak vypadají, ale jak se cítí – uvnitř.

Jestli se cítí odpočatě, uvolněně nebo bojují s nedostatkem spánku a žijí v neustálém napětí.

Skvělý příklad je mít děti – než jsem měla to vlastní, často mi připadalo, že lidé kolem mě svoje děti až moc řeší, že je rozmazlují. V tu chvíli, kdy můj syn přišel na svět, se všechno změnilo. A to díky obrovské lásce, kterou máma cítí. Ale lidé kolem nás budou vždy sledovat jen to, jak se já nebo můj syn chováme. Ostatní zůstává očím skryto.

Přesně v tom spočívá práce kouče – to, co je skryté a nevědomé, Vám popsat a zobrazit tak, abyste s tím mohli začít pracovat.

👍A drobný návod pro každodenní život – zkuste sledovat, jak moc nebo málo se v přítomnosti konkrétních lidí cítíte/ nebo necítíte uvolnění. Jste uvolněná/ý nebo se hlídáte? S velkou pravděpodobností bude Váš pocit přesně odpovídat tomu, jak je k Vám kdo otevřený a upřímný. Krásnou neděli všem!❤
..